Beyoğlu Escort Açelya

Hayvanlarla cinsel ilişkiyle tanışmamdan sonra yengem Jayne sözüne sadık kaldı ve erkek kardeşimin kocası iş gezilerinden birine gideceği zaman telefonda onun bir süreliğine uzakta olacağını haber verdi. birkaç gün ve özgür olur muydum tabii ki özgür olurdum dedim ona ve hangi gün uygunsa benim için uygun olur.

Jayne, onun gittiği öğleden sonra geldi, bir süre sohbet ettik, beklentilerimin ne olduğunu ve bu deneyimden ne elde etmek istediğimi öğrenmek istedi ve bana k9 eğlencesine nasıl başladığını ve bana bunu ne zaman söylediğini anlattı. açık bir ilişkileri vardı, bunu beklemiyordum çünkü beni şaşırttı ama aynı zamanda yaptıkları beni ilgilendirmezdi ve beni rahatsız etmedi.

Bir süre sohbet ettikten ve zavallı Rocky yerde yattıktan sonra Jayne, çok beklediğim ana etkinliğe gitmemizi önerdi, ben soyunmaya başlarken herhangi bir dağınıklığı kontrol altına alabilmek için önceden hazırladığım yatak odasına gittik. Jayne de aynısını yapıyordu ve kısa süre sonra ikimiz de çıplaktık Jayne bana sandalyeye oturmamı ve bacaklarımı açmamı söyledi Rocky şimdiye kadar oldukça heyecanlanmaya başlamıştı Jayne onu aradı ve onu açık amıma doğru yönlendirdi beni kokladı birkaç kez uzaklaştı ama bir koklama ve ara sıra yalamak için geri gelmeye devam etti. Jayne yerde yanımdaydı.

Jaynes’in parmaklarının amımı ovuşturduğunu hissettim, ilk şok beni zıplattı, beni geri oturttu ve işini yapmasına izin verdi, şimdi daha da ıslanan amımı ovuyordu ve Bunu seviyordum, o kadar iyi hissettiriyordu ki ve parmakları içime girdiğinde, kısa süre sonra zevkle kıvranıyordum, sonra elini Rocky’ye doğru uzattı, parmaklarından sularımı yalıyordu, amımı ovuyordu, sonra Rocky’nin parmaklarını yalamasına izin veriyordu ve yakında benim sırılsıklam ıslak kedime alıştırma yapıyordu, büyük dili bana daha fazla zevk veriyordu, çok güçlü bir orgazm yaşadım ve ne kadar çok yaladıysa onu o kadar çok seviyordum.

Onu üzerimde hissettiğimde, kürkü vücuduma karşı sıcaktı, sert bir şekilde nefes aldığını hissedebiliyordum, Jayne onu tuttuğunda zevki artıran amımın ağzını bıçaklıyordu. ve amımın açılmasına doğru yönlendirildi ve kısa süre sonra içimde sert ve hızlı bir şekilde içimdeydi, beni tutan köpeğin ağırlığını yavaşlatmıyordu, çünkü ben onun orospularından biriydim ve onun istediği gibi yapması gerekiyordu.

Cumunun beni doldurduğunu hissettim ve yine de benim kedimi çıkarana kadar beni becermeye devam etti ve boşalmanın dışarı sızdığını ve popomun yanaklarından aşağı aktığını hissedebiliyordu. Sonra Jaynes’in yüzünü bacaklarımın arasında hissettim, dili benim amımı yalıyordu duygu bu dünyanın dışındaydı Ben yengemin kedimden köpek cum yalamasını seviyordum ne duygu.

Bu zevk sona erdikten sonra Jayne beni yatağa yatırdı ve kısa süre sonra Rocky kocaman aletini gösteride asılı olarak yanımda buldu, Jayne diğer taraftaydı ve aletini yalıyordu ve bana katılmamı işaret etti sırayla yalamaya başladık onu ve bana tamamen ağzıma almamı söylediğinde, Rocky’nin onun tarafında düştüğü zaman kaybetmedim, onun sert horozunu emiyordum, aynı zamanda ağzımı dolduran tuzlu tadı emerken o sürekli boşalıyordu. Jayne ağzıyla kedime dikkat çekiyordu. Onu parmaklıyordum, onu yalıyordum, dilim onun içini yokluyor, meyve sularının tadına varıyordu, başka bir kadının bana verdiği zevk, geçmişte herhangi bir erkeğin bana verdiğinden daha iyiydi ve bu, benim bildiğim bir şeydi. tekrar yapacağım ve umarım üçlü 2 kadın ve köpek.

Bir süre dinlendikten sonra, Rocky kısa süre sonra beni tekrar becermeye başladı, inanılmazdı ve hissettiğim zevk, daha önce deneyimlediğim hiçbir şeye benzemiyordu. Rocky beni beceriyordu, sonra amımın şiştiğini hissettim, şimdi bildiğim şey, onun düğümünü alıyordum Jayne bana orada uzanmamı ve keyfini çıkarmamı söylüyordu, içimde kocaman hissettim, onu hissederken hareket edemiyordum. içime boşalma köpek cum ile beni dolduruyor. Rocky, içime boşalmasını bitirene kadar 10 dakika böyle kaldı. Kendini benden kurtardığında, az önce olan şey için bitkin halde yattım Jayne buna bayılıyordu ve kısa süre sonra yatakta Rocky’nin artık küçülmüş olan aletini emmeye başladı.

Jayne beni öpmeye başladı ve dudaklarında meyve sularım ve köpek cum karışımını tadabiliyordum, başka bir kadının beni öptüğü hissiyle o kadar tahrik olmuştum ki kendimi ona karşılık verirken buldum ve çok geçmeden tutkuyla öpüşmeye başladık ve birbirimizin ağzını tattık. dillerimizle. Jaynes amına doğru ilerledim ve o benim amımı tonglarken onu yalamaya başladım, o bana aynısını yaparken başka bir kadına oral vermenin tadı inanılmazdı, çok zevkliydi.

Birkaç saattir eğleniyorduk, bu sırada bir köpek tarafından becerildim ve emildim ve ne gün lezbiyen seks yaptım. Temizlendik, giyindik ve en azından yapabileceğim bir yemek pişirdim ve eğlenebileceğimiz başka tarihler ayarladım

Bir cevap yazın