Beyoğlu Hard Escort

Cuma gecesi. Gece kulübü gürültülü, yoğun ve terlidir ve etraflarında ışıklar yanıp sönerken kalabalık bir girip bir çıkıyor. Hoparlörler basla ritmik bir şekilde gürlerken rap sözlerinin hızlı tempolu gümbürtüsünü iliklerimde hissedebiliyorum.

LESS, kulübün adıdır. Kızların yarısının külot giymediği ve erkeklerin yarısının sürekli ereksiyon olduğu türden bir yer.

Erkek arkadaşım Jason Thompson ile kulüpteyim – o sürekli ereksiyon tipidir. Jason köşedeki büyük, dairesel bir kabinde yanımda oturuyor ama bütün gece beni görmezden geldi – bunun yerine üzerime eğiliyor, diğer tarafımdaki güzel, genç bir kızla sohbet ediyor. Bu kızı tanımıyorum ama ondan hemen hoşlanmadım.

Okudukları okullar ve kullandıkları arabalar gibi anlamsız konulardan bahsediyorlar. ‘Onlar’ kelimesini kullanıyorum, ama gerçekte konuşma iğrenç bir şekilde tek taraflı – erkek arkadaşım onun sinir bozucu derecede mükemmel bronz göğüs dekoltesine bakarken güzel kız dakikada bir mil sızlanıyor. Kızın göğüsleri yaptığı her el hareketinde hafifçe sallanırken ona baktığını fark ettim. Yine de oldukça anlayışlı bir kızım ve erkek arkadaşımı bu kadar basit bir gaf için asla azarlamam. Bunun yerine, aralarında beceriksizce votka-toniğimi emzirirken oturdum.

Bu kızı sevmiyorum. Saçını beğenmedim. Sarışın, dalgalı ve mükemmel ve o konuşurken geveze kafasıyla zıplıyor ve zıplıyor gibi görünüyor. Zıplamış görünüyor. Göğüsleri kabarık, saçları kabarık ve başı bir yandan diğer yana sallanıyor. Sallanma, zıplamaya benzer.

Onu inceliyorum. Ayrıca elbisesini de beğenmedim. Kırmızı, kısa ve sürtük ve ona göre dikilmiş gibi görünüyor – sanki bunun için tasarlanmış gibi ona uyuyor gibi görünüyor. Erkek arkadaşımdan dans etmesini istemek için ayağa kalktı. O şımarık ve cilveli – sanki 18 yaşındaymış gibi – amigo kızmış gibi. ondan nefret ediyorum

Tamam, kabul ediyorum. Kıskancım. Erkek arkadaşım dans etme teklifi karşısında donup kalmış görünüyor. Sanki hareketsizmiş gibi, dev bir ereksiyona sahip bir manken gibi sersemlemiş.

Sanırım onu ​​suçlamıyorum, bu yüzden onlar dans etmeye kalkarken hiçbir şey söylemiyorum. Gülümsüyorum, umursamadığım konusunda ısrar ediyorum. Neden umursayayım? Bu bir iffetlinin yapacağı bir şeye benziyor. Kesinlikle iffetli biri değilim, bu yüzden erkek arkadaşımın bu genç ve güzel kızın elini tutup onu dans pistindeki insan denizine sürüklemesini izliyorum. Bir votka-tonik daha içtiğimde yok oluyorlar… ve sonra bir tane daha… ve bir tane daha. İçecekler tanesi 10 dolardır, ancak koşullar göz önüne alındığında iyi bir değer gibi görünmektedir.

Onlar dönene kadar 6. içki içiyorum. Sonsuzluk gibi görünen bir süredir yoklar ve döndüklerinde ateşli, sarhoş ve terliler. Erkek arkadaşımın tişörtü dar, ıslak ve ona yapışıyor – tesadüfen güzel kız da ona yapışıyor ve onun da aynı derecede sıkı ve ıslak olduğunu hayal ediyorum. Ondan hoşlanmıyorum. Saçları şimdi parlıyor ve göğsünden boncuk boncuk ter fışkırıyor gibi görünüyor. Elini onun sırtına ya da muhtemelen kıçına koymuş, o gülünç, kırmızı topuklularıyla sarhoş gibi sallanırken onu sabit tutuyor.

Çoğu erkek için bu, yolun sonu olur. Bu, sıradan bir kız arkadaşın ayağını yere basacağı nokta olurdu. Ancak ben bundan daha iyiyim. Ben iyi, anlayışlı bir kız arkadaşım, bu yüzden kulüpten öfkeyle fırlayıp çıkmak yerine sıkı, ıslak, sert, sürtük, parlak, güzel kızın yanımdaki kabine – neredeyse üstüme – düşmesine izin verdim.

Güzel koktuğunu itiraf etmeliyim – şeker, seks ve terin aromatik karışımı gibi – sanki Cadılar Bayramı az önce sıkı kıç deliğine bir lolipop sokmuş gibi. Bunun neye benzeyebileceğini hayal edebiliyorum – genç poposu, iki bronz, sıkı kıç yanağının arasından çıkan beyaz kağıt sapını kıstırıyor. Bunu düşünerek gülümsüyorum.

Bana gülümsediğini fark ediyorum. İnanılmaz derecede samimi, güzel bir gülümseme – belki de kıçında hiçbir şey yok.

“Ben Mandy’yim.” Hâlâ çalan yüksek sesli kulüp müziğinin üzerinden konuşuyor.

Bu şekerle kafiyeli, diye düşünüyorum kendi kendime. Gülüşüm büyüyor.

“Ben Kelli’yim.” Diyorum.

“Erkek arkadaşın harika bir dansçı.” Gevezelik ediyor, parçalar zıplıyor.

Nefesi nane gibi kokuyor – sanki Noel’e oral seks yapmış gibi – nane elf cum gibi. Bunun nasıl görünebileceğini hayal etmeye çalışıyorum. Karda çırılçıplak soyunmuş, Noel Baba şapkası, yüksek topuklu ayakkabılar ve sürtük, kırmızı, baldıra kadar gelen çoraplardan başka bir şey giymediğini hayal ediyorum ve bir düzine, iyice sarkmış elf onun etrafında toplanıyor. Elflerden birinin lolipopu bir anal boncuk gibi kıç deliğine girip çıkardığını, diğer elflerin ise büyük boy yaraklarını ona zorla beslediğini, ağzına nane aromalı elf menisini yük üstüne boşalttığını hayal ediyorum.

Tanrım, sarhoşum, diye düşündüm kendi kendime. O sallanırken, zıplarken ve nefes alırken başım dönmeye başlıyor. Bana Noel üflüyor – harika kokuyor. Onun yüzünden kafam karıştı.

Elbisene bayıldım. Devam ediyor. Uzandı ve yanlışlıkla ya da kasıtlı olarak elinin tenimde oyalanmasına izin vererek kayışlardan birini nazikçe hissetti.

5 dakika içinde artık ondan hoşlanmam. 10 dakika içinde soyadını öğrendim – Kane olmasını ummama rağmen Evans. Yakında kabine daha fazla insan sıkıştıracağız ve o kucağımda oturuyor ve kolunu boynuma dolamış. Sıradan ama cilveli ve erkekler izliyor.

Benimle flört ediyor, diye düşündüm kendi kendime. Onun bu kadar arkadaş canlısı olmasını engellemeye çalışıyorum ama bu bulaşıcı. Hepsi bulaşıcı. O bulaşıcı. Benimle konuşurken sürekli çıplak tenime dokunuyor ve üzerime nane üflüyor. Elflerden birinin, Mandy’nin göğüslü, sıkı, zıt bir şekilde bronz vücuduna beyaz nane menisinden yapışkan beyaz ipler fırlatırken dönüp beni fark ettiğini hayal ediyorum.

ona gülümsüyorum. Bana karşı hareket ederken onu hissedebiliyorum. Ona dokunma ihtiyacı hissediyorum, öyle yapıyorum. Artık sıradan değil. Oğlanların artık sertleri var. En azından, öyle olduklarını düşünüyorum. Bizi iki kızın yağlı güreşini izler gibi izliyorlar. Mandy ilgi odağıdır. Hayır. BİZ ilgi odağıyız.

Daha fazla insan kabine doluştu ve o karar verdi… şey, neye karar verdiğinden emin değilim…döndü ve üzerime oturdu. Kelimenin tam anlamıyla elbisesini yukarı kaldırıyor, dönüyor ve göğüs göğüse bana bakıyor. Sanırım ilgiden hoşlandığına karar verdi. Ben de ilgiyi seviyorum. Çocuklar artık demir gibi. Bunu biliyorum çünkü bir aletim olsaydı ve bunu izliyor olsaydım ben de demir gibi olurdum. Tesadüfen, eğer bir sikim olsaydı, Mandy tam üstüne oturuyor olurdu.

Erkek arkadaşımın bizi izlediğini görüyorum. Gözleri kocaman açılmış ve bir doğruluk mu cesaret mi oyununda komşusunun amını görmüş 15 yaşındaki bir çocuk gibi baş döndürücü, kontrol edilemez bir sırıtışla gülümsüyor. Tam olarak ne düşündüğünü biliyorum – bu kızı onun kadar sevdiğimi umuyor. Şanslı çünkü onu daha çok seviyorum.

Bunu fark ettiğimde irkildim ve nabzım hızlandı. En az onun kadar heyecanlı olduğumu biliyorum. Şimdi yüzü bana dönük ve aklım hızla atıyor ama o bana biraz daha naneli şeyler fısıldarken aklım yoldan çıkıyor. Elflerin hepsi bana partilerini mahvediyormuşum gibi bakıyor. Yoğun, dik ve damlıyorlar.

Mandy müzikle birlikte üzerimde sallanıyor. Oğlanlar bundan hoşlanır. Bunu severim. sarhoşum Oğlanların başka nelerden hoşlanacağını biliyorum, bu yüzden elimi nazikçe göğsüne koydum. Gülümsedi ve bana doğru kaydı, elbisesinin yukarı kaymasına neden oldu. Külotunu görebiliyorum – kırmızı ve dantelli. Eminim erkekler de külotunu görebilir. Bir gösteri yapıyoruz – eller, göğüsler ve ter.

Ben ona kapıldım. Bana doğru eğildi, yüzü benimkinden birkaç santim uzaktaydı ve aniden odada başka kimse yokmuş gibi geldi. Nane. Elfler beni soyar. Elbisem kayıyor ve yumuşak, beyaz kara düşüyor. Elfler etrafımı sarıp beni dizlerimin üstüne çekerken sutyenim fırlıyor. Artık kaçınılmaz.

Dudaklarımız temas etti – başta yumuşakça ama beklemediğim bir tür enerjiyle – o kadar yoğun bir enerji ki ürpermeme neden oldu. Onu sanki yalnızmışız gibi – onunmuşum gibi – kar yağıyormuş gibi öpüyorum.

2. Bölüm
————————————–

Mandy kendine komodinin üzerinde boş boş duran bir bardak kırmızı şarap doldurdu. Kostümünün bir parçası gibi görünüyor – kırmızı elbise, kırmızı topuklu ayakkabılar, kırmızı şarap. Sevgililer Günü’ne benziyor – ya da daha doğrusu, yılda yalnızca bir kez Sevgililer Günü’nün sonunda ve Sevgililer Günü gecesinin başında yaşanan o heyecan verici ana benziyor. Mum ışığında yemeklerden, ağır ağır danslardan ve tatlı hediye alışverişinden sonra olanlara benziyor. Dar elbisesi, sanki kırmızı, küçültülmüş bir hediyeymiş gibi üzerine yapışmıştı. Onu açmak için sabırsızlanıyorum.

Ancak Jason, rakipsiz görünüyor. Mandy onu yatak odasının duvarına bastırdı, onu nane, göğüsler, kalçalar ve dudaklar ve yaklaşan seks arasında boğdu. İç çamaşırının içinden onun büyük, etli sertliğini hissederken onu öpüyor. Bundan zevk aldığını söyleyebilirim. Elleri onun kalın külotunu hissederek boşta kaldı. Adamın büyük organının şeklini metodik bir şekilde yoklarken, parmaklarının onun üzerinde eziyetle hareket ettiğini görebiliyorum. Büyük, etli avuç dolusu kumaş ve eti el yordamıyla elliyor, onu kendine yakın tutarken onu çekiştiriyor ve sıkıyor.

Ellerini onun üzerinde tuttuğu için şimdi biraz kıskanıyorum. Bu geceye kadar onu başka bir kızla paylaşmayı hiç düşünmemiştim. Aslında, Jason’ın büyük aletini benim olmayan, dar, ıslak bir deliğe sokmak için bir nedeni olmaması için her zaman mutlu olduğundan emin olmak için her zaman hatırı sayılır çabalar sarf ettim. İstek üzerine ona sakso çekiyorum. Giyiniyorum ve onunla rol oynuyorum. Bazen bir Fransız hizmetçiyim, yaramaz bir hemşireyim ya da külot giymeyi unutan ve zamanının çoğunu öğretmeni saç örgüsünü bırakmadığı için sikiyle boğularak geçiren reşit olmayan bir kız öğrenciyim. Bazen beni yatağa ya da sandalyelere bağlıyor ya da radyatöre kelepçeliyor ve ben ağlayıncaya kadar kıçımı beceriyor. Hemen hemen her sabahı saçımdaki cum iplerini yıkayarak geçiriyorum. Aslında, Muhtemelen üzerimde onun tarafından doldurulmamış bir inç kare yoktur. Elimden geldiğince ona hizmet ettim ama Mandy’yi öpme şeklinden onun bu şeyleri tamamen unuttuğunu söyleyebilirim. Onu benden çalıyor. Hırsızın becerikli sağ elini külotunun içine batırışını izliyorum.

Jason büyük — çok büyük — ve çok, çok sert. Mandy iç çamaşırından kurtulurken bunu takdir etmiş görünüyor. Erkeksi, mükemmel orantılı ve testisleri çorabın içindeki golf topları gibi altından sarkıyor. Yakışıklı, güçlü, zayıf ve asık. Onun iri, güçlü vücudunu ve büyük güçlü aletinin bu küçük kızı mahvetmesini izlemek istiyorum. Onun çığlık atmasını, inlemesini, boşalmasını ve zıplamasını izlemek istiyorum. Bir parçam, onu kendime alabilmek için onu yok etmesini istiyor.

Heyecanımı dizginlemeye çalışıyorum ama Mandy bu konuda benden çok daha iyi iş çıkarıyor. Sanki onu uzaktan görmek ona daha iyi bir bakış açısı kazandıracakmış gibi, sanki onu tamamen içine almasına izin verecekmiş gibi, ondan yatağın kenarına doğru bir adım geriliyor. bir bardak kırmızı şarap. Erkek arkadaşımı sırtı duvara dayalı, büyük aleti açıkta, dimdik ve beklemede tek başına bırakan garip bir manevra.

Sırıtıyor ve erkekliğini uzaktan ölçerken tek kaşını onaylayarak kaldırıyor. Belli ki bundan hoşlanıyor, bu da orada öylece durup şarap içerek onu dikkatle oymayı bitirdiği bir heykelmiş gibi incelemesini daha da garip yapıyor. Önündeki sanat eserinin ahlaksızlığını takdir eden bir sanat uzmanına benziyor.

Büyük kadehinden uzun, gelişigüzel şarap yudumları alırken bile gözleri adamın ereksiyonuna kilitlenmişken yüksek topuklu ayakkabılarıyla gelişigüzel sallanıyor.

Üçümüz orada bir saniye duruyoruz… ya da belki 30 saniye… ya da bir dakika. Açıkçası bilmiyorum. Orada erkek arkadaşıma hayran hayran bakarken bizi bekletiyor.

Kendisi hakkında o kadar sakin ve amaçlı ki, gözümü korkutmalıyım. Garip olan şu ki, kimse hareket etmiyor veya konuşmuyor olsa da bu garip bir an değil. Sanki üçlü askıya alınmış gibi – sanki tampon yapıyormuş gibi – sanki geçici olarak enerji biriktiriyor çünkü hepimiz birbirimizle tanışmaktan soyunmaya o kadar hızlı geçtik ki hazırlıksız yakalandık – sanki zamanın dengesini bozmuşuz gibi .

Sanki Mandy’nin duraklatmaya karar verdiği bir porno videodaki aktörler ve aktrislermişiz gibi hareket edemeyecek şekilde orada duruyoruz. Sonra, hesaplanamaz bir süre geçtikten sonra arkasına uzanıp elbisesinin arka fermuarını açmaya başlar. Sanki bir sonraki sahne hakkında bir karar vermiş ve bu onun çıplak olmasını gerektiriyor ama henüz “oynat” düğmesine basmaya karar vermiş değil.

Jason ve ben, Mandy’nin elbisesi zahmetsizce üzerinden düşerken yüksek topuklarının etrafında bir yığın haline gelirken büyülenmiş bir şekilde ayağa kalkıyoruz. sendeledim Şimdi onu nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum. Üst sınıf zarafet, düzülebilir vücut parçaları ve uygunsuzluğun bir karışımı gibi. Skandal görünüyor – sanki operada yalayacakmış gibi – sanki balo elbisesinin her yerine DNA bulaştıracakmış gibi.

Kırmızı külotu kırmızı topuklu ayakkabılarının etrafındaki kırmızı yığına düşüyor ve sanki onun önünde eriyen tebeşirli bir Sevgililer Günü şekeriymişim gibi tüm vücudum karıncalanıyor.

Hala duraksamamızı kaldırmadı. Olsa bile, kendi gücümle hareket edebileceğimi bilmiyorum. Şimdiye kadar bizi duraklatmayı sevdiğini söyleyebilirim. Bu onun için bir oyun gibi — sanki üzerimizde bir tür büyü varmış gibi — bizi zamanda dondurmuş gibi — porno filmlerini biz olmadan devam edecek, bizi sahne malzemesi olarak kullanacakmış gibi.

Zaman kırılgan olmalı, diye düşünüyorum kendi kendime. Sanırım bunun nedeni, sanki sadece kendi boyutunda var olan bir grup insanın içinden geçiyormuş ve onlara çarpmak istemiyormuş gibi kasıtlı ve hassas bir şekilde bana doğru hareket etmesi. Arkamdan yürüyor ve ellerini çıplak tenimde hissediyorum. Peşinde olduğu şey elbette çıplak ten, bu yüzden daha fazlasını ortaya çıkarmak için elbisemin fermuarını açmaya başladı. Şimdi mankene benzeyen, heykel gibi duranın ben olduğumu hayal ediyorum. Fermuarımı yeni açtığım yerleri, boynumu, omuzlarımı, sırtımı usulca öpüyor. Becerikli, şehvetli ve sabırlı. Gözlerimi kapattım ve aşağı doğru öperken dudaklarının verdiği hissin tadını çıkardım. Islak, nazik dudaklarından başka bir şey hissedemiyorum – ne sütyenim açılıyor, ne de külotum aşağı kayıyor – sadece öpücükler, kıyafetlerim kelebekler gibi üzerimden uçuşuyor.

Görünüşe göre gözlerimi açtığımda erkek arkadaşımın önünde çıplak ve dizlerimin üzerindeydim. Mandy bana tam olarak rehberlik etmedi ama ben de oraya kendi başıma gelmedim. Sanki zamanda atlamış gibiydim ya da Mandy pornomuzdan birkaç kare kapmış ve onları kendine ödül olarak saklamış gibiydi.

Dudaklarım onun etrafında kayarken Jason inledi. Ses. Artık ara belleğe almıyoruz. Sanki tekrar harekete geçtik ve ben tekrar hareket edebiliyorum – neyse, yine de sikimi yalayabilirim. Her nasılsa, yeni keşfettiğim hareket etme yeteneğim doğal gelmiyor – otantik gelmiyor. Kendimi bir kukla gibi hissediyorum – sik emen bir kukla gibi – erkek arkadaşımın büyük sikini onun zevki için değil, onun zevki için emiyormuşum gibi hissediyorum.

Mandy’nin bir eli güzel, çıplak kalçasında, diğer eli gelişigüzel bir şekilde şarap kadehini sapından tutuyor. Ara sıra şarabından yudum alırken performansımı izliyor. Garip bir şekilde erotik ve izlenmesi canlandırıcı.

Göz ucuyla büyük göğüslerinin sütyeninden kurtulduğunu görebiliyorum.

Adrenalin içimde kabarıyor, doğal kapasitemi fazlasıyla aşıyor. Jason’ın büyük, etli pistonu, kendisini ağzıma ve boğazıma girmeye zorlarken, onu damarlarıma sıkıştırıyor gibi görünüyor. Adrenalinin – basınçlı ve uçucu – bir kaçış arayan gergin, mutlu bir asit gibi içimde sıkıştığını hissedebiliyorum. Bacaklarımın arasında ıslak, endişeli bir kalp atışı var ve kendime dokunursam orgazm olacağımdan yarı eminim. Şimdilik bundan kaçınıyorum ve bunun yerine erkek arkadaşımın ağır sopasını memnun etmeye odaklanıyorum. Bu oral seks normalde aldığından farklı – daha teatral, daha itaatkar. O ana uyuyor — özellikle izlendiğim gerçeği düşünülürse. Gösterişli ve derin – dişleri ve dudakları neredeyse vücudunun dibine kadar. Kaba ve ıslak. Binlerce erkeğin mastürbasyon yapması için filme alınması ve internette yayınlanması gereken türden bir oral seks.

Ağzım Jason’a ait. Bunu ona geniş açarak itaatkar bir şekilde gösteriyorum. Bundan tam olarak yararlandı ve kendini bana zorla beslemeye başladı. Hızla yuttuğum miktarı kontrolden çıkıyor. Çok geçmeden öksürüyorum, nefesim kesiliyor, boğuluyorum ve öğürüyorum. Jason başımın arkasında bir avuç saç tutuyor ve o boğazımı becerirken ben sadece kısa, umutsuz nefesler alabiliyorum. Öğürme refleksimi bastırmaya çalışırken gözlerim yaşarmaya başladı.

Mandy kurnazca tepki vererek kendini değiştirir. Bacağını küstahça yatağın kenarına yayar. Artık sadece beni izlemediğini, aynı zamanda beni beklediğini anlıyorum.

Hala şarabı elinde tutuyor ve duruşundan tam olarak neyi beklediğini anlayabiliyorum.

Daha önce hiç am yemedim ama bu önemli değil. Şu anda onun için her şeyi yaparım. Güzel, genç bacaklarını ben içine çekilene kadar geniş açık tutuyor ve sonra bir venüs sinek kapanı gibi etrafımda dolanıyorlar. Biraz ciyakladı ve yüzümü bacaklarının arasına sıkıştırarak beni egzotik, tüysüz amıyla boğdu. Bunun cunnilingus’a basit, nazik bir giriş olmayacağını şimdiden söyleyebilirim – iş başında öğreneceğim. Isınma yok – talimat yok. Mandy şakaları atlıyor ve üzerime geliyor.

Jason’ın arkamda durduğunu hissettiğimde, onu ağzıma alır almaz aldım. Zevkleri de atlıyor. Kendini içime iterken bir ölüm perisi gibi çığlık attım. Bu nazik bir giriş değil, daha ziyade derin, öfkeli bir itiştir — tüm yol boyunca, birdenbire. Çığlığım yarı duyulabilir, yarı boğuk, güzel, tüysüz bir kedinin parıldayan bulanıklığında. Beni alırken her santimini hissediyorum. Ve hata yapma, yaptığı şey bu – beni alıyor. Kıçıma sert bir tokat attı ve sonra hissettiğimden emin olmak için daha da sert bir tokat attı. Sırtımı büktüm ve onu tekrar ittim çünkü sevdiği şeyin bu olduğunu biliyorum.

Hemen bunda iyi olduğumu anlıyorum – ille de am yeme kısmında değil, ortadaki itaatkar, boyun eğen kız olmak. Kendimi Mandy’nin bacakları arasında kaybederken uslu küçük bir kız gibi şaplak atıyorum.

Birkaç dakikalığına onların kafası karışmış oyuncağı oldum ama sonunda onu yerken Mandy’ye bakacak kadar sakinleştim. Onda alışılmadık bir şey fark ediyorum. Komuta ve kontrolcü görünüyor ama aynı zamanda biraz yaramaz. Elinde hâlâ şarap kadehi var ve bu, hoşgörü arzusunu vurguluyor gibi görünüyor. Gözleri tehditkar. Keskin, keskin ve odaklanmışlar ve bana bakıyor, çılgın bir Kraliçe gibi sırıtıyor, ona alçakgönüllülükle hizmet etmemi şatafatlı bir şekilde izlerken hazcı bir şekilde şarap içiyor.

Amcığı ham ve evcilleştirilmemiş — soyulmuş çorak — ormansız — kavrulmuş toprak gibi. Kalınlığı beni ele geçirirken Jason’ın tüm gücünü hissediyorum ama aynı zamanda onun tüm gücünü de hissediyorum. O otoriter ve zorba, bir avuç darmadağınık saçımla yüzümü bacaklarının arasına sıkıştırıyor. Klitorisini hemen üzerinden çekerken düzensiz bir şekilde nefes almaya başladığını duyabiliyorum, ama tam ona boşalmak üzereyken yatağın karşısına çekiliyor ve şarap kadehini komodinin üzerine kaydırıyor.

Şimdi sıra Kral’da. Sanki bir oyun kağıdıymışım gibi beni yatakta ters çevirdi – üzerinde çıplak kız resimleri olan türden. Yine de gülünç bir oyun kartı yapardım. Makyajım ve Mandy her tarafıma bulaşmış. Saçlarım birbirine karışmış ve beyaz kıçımda erkek arkadaşımın şaplaklarından kalan kırmızı el izleri var. Başımı geriye yaslayıp Mandy’ye baktım. Oyun kağıdına aitmiş gibi görünen o, ben değil. Yatakta yanımda diz çökerken güzel, bozulmamış ve el değmemiş görünüyor. O büyük göğüslü ve güzel ve düzgün bir şekilde dengeli ve dengeli görünüyor. çarpık hissediyorum Erkek arkadaşım hala içimde, açık bacaklarımın arasında, beni ters çevirirken amım büyük şaftının etrafında dönüyor. Sağ göğsüme tokat atmasının tek nedeni tam bir teslimiyet içinde dönmeye devam etmemdi.

“AH! Kahretsin! Kahretsin! Lütfen! Lütfen! Lütfen!”

Şimdi yalvarıyorum ama ne için olduğundan bile emin değilim. Jason biliyor gibi görünüyor. Yüzüme kısa, sert bir tokat attı. Yanağıma dökülen şehvetli bir hakimiyet gösterisi. Canımı yakıyor ama aynı zamanda etrafımdaki enerjiyi çağırıyor ve yoğunlaştırıyor gibi görünüyor. Her nasılsa bu, anı daha gerçek hissettiriyor ve bunu memnuniyetle karşılıyorum.

“Daha güçlü.” Zevkten kaskatı kesilmiş, boğuk bir yalvarışla ciyaklıyorum.

“Vay. O sapıkça küçük bir orospu, değil mi?” Mandy büyük, beyaz, şaşırmış bir gülümsemeyle konuşuyor. Bunu fark edince başı dönüyor ve hipotezini stres testi yapmaya hevesli görünüyor. Üstüme çıktı, göğsümde ve midemde uzun, ıslak, şiddetli, dolambaçlı bir iz bıraktı. Vücudum gergin, sert ve terli ve içimde vahşi bir enerjinin oluştuğunu hissedebiliyorum. Erkek arkadaşımla benim birleştiğimiz yerden çıkıyor ve kalınlığı art arda ve sert bir şekilde içimde gürlerken dışarı doğru nabız gibi atıyor. Orgazm, Mandy’nin, kedinin, terin ve sımsıkı sarılmış çarşafların bulanıklığıydı. Çığlık atıyorum ama bunu hak edecek bir çığlık yok, özellikle de Mandy’nin eli sıkıntılı klitorisimi bulmuşken ve dişleri göğüs uçlarımdan birini bulmuşken. Çığlık atıp boşaldım ama Mandy’nin ellerinden ve dişlerinden ya da orgazmı benden alan koca sikten kaçamıyorum.

Bittiğinde, çıplak, titreyen bir insan kabuğuyum – cansız. Bununla birlikte, öylece ölü taklidi yapıp etrafımda hâlâ köpüren X-dereceli kasırgadan kaçamam. Mandy küçük, kadınsı elleriyle hareketsiz kalçalarımı kavradı ve beni karnımın üzerine çevirdi. Sanki tecavüze uğramak üzere olan sarhoş, kendinden geçmiş bir kız öğrenci yurdu kızıymışım gibi kıçım ve bacaklarım yatağın kenarından sarkarken belimden bükülmüş durumdayım. Mandy kıçımın etli kısmına sertçe bir şaplak indiriyor ama ona beklediği tepkiyi veremeyecek kadar içim boş. Orada, yüzüstü, bitkin bir şekilde uzandım, o ise arkamda diz çöküp sanki beni hayata döndürmeye çalışıyormuş gibi kıçımı tekrar şaplakladı. Birkaç etli, çıldırtıcı tokattan sonra sanırım pes etti. Ama sonra, beni şaşırtarak dişlerini yeniden üzerimde hissediyorum. Kıçımı ısırıyor. Biraz irkilerek sıçradım ve onunla yüzleşmek için döndüm. Kendini üstüme atıyor ve beni öpüyor. Öpücük, alt dudağımı sert bir şekilde ısırmayı içeriyor ve ilk öpüştüğümüzden farklı – nanenin nazik, oyuncu tadı gitmiş. Tadı asitli ve affetmez, tıpkı şarap, demir ve jilet gibi — zincirler, çığlıklar ve sodomi gibi. Çaresiz hissediyorum – neredeyse korkuyorum. Düzgün düşünemiyorum. Bir örümcek gibi üstümde sürünüyor ve beni vücut parçalarından oluşan bir kozanın içine sarıyor. Boynumu ve köprücük kemiğimi ısırdı ve beni üzerinde yuvarladı. Tadı iblis cum gibi – erimiş günah gibi. Çaresiz hissediyorum – neredeyse korkuyorum. Düzgün düşünemiyorum. Bir örümcek gibi üstümde sürünüyor ve beni vücut parçalarından oluşan bir kozanın içine sarıyor. Boynumu ve köprücük kemiğimi ısırdı ve beni üzerinde yuvarladı. Tadı iblis cum gibi – erimiş günah gibi. Çaresiz hissediyorum – neredeyse korkuyorum. Düzgün düşünemiyorum. Bir örümcek gibi üstümde sürünüyor ve beni vücut parçalarından oluşan bir kozanın içine sarıyor. Boynumu ve köprücük kemiğimi ısırdı ve beni üzerinde yuvarladı. Tadı iblis cum gibi – erimiş günah gibi.

O beni tutarken Jason kendini bana bastırdı. Göt deliğim gözyaşları ona uyum sağlamak için açılıyor. Santimler içime doğru sürünürken örümcek çığlıklarımdan besleniyormuş gibi etrafıma dolandı.

Jason’ın beni kaslı bir şekilde yok etmesi kaba, hızlı ve eksiksizdi ama Mandy, Jason’ın beni aldığı gibi gitmeme asla izin vermiyor. Ben ona demirledim – ona demirledim. Erkek arkadaşım benim dar kıç deliğimi kendisi için kullanırken beni kendine yakın tutuyor. Aynı anda acı verici, ürkütücü ve özgürleştirici ve canlandırıcı. Mandy ve ben her şeyin yakınlığını paylaşıyoruz – hamlığını ve şehvetliliğini.

Sıra Mandy’de, ama hepsi tek bir an gibi görünüyor. Tenimi onunkine yaklaştırdım ve kollarımı ona dolayıp onu kucakladım çünkü aramızdaki paylaşılan bağı kaybetmekten korkuyorum. Onun tamamını hissediyorum. Onun çarpan kalbinin benimkinin yanında attığını hissediyorum. Nefes aldığını ve verdiğini hissediyorum. Yumuşak tenini ve daha yumuşak göğüslerini hissediyorum. Terini, parmak uçlarını ve dudaklarını hissediyorum.

Erkek arkadaşım ona girerken vücudunun gergin ve gergin olduğunu hissediyorum. Nefesi kesildi ve altımda ürperdi. Sonra o içinde, en tutkulu, en uygun, en uygun şekilde, “Teşekkür ederim” dercesine öpüyor beni.

Beyoğlu escort, Beyoğlu eve gelen escort, Beyoğlu ucuz escort, Beyoğlu escort bayan, escort Beyoğlu, Beyoğlu anal escort, Beyoğlu yabancı escort, Beyoğlu rus escort, Beyoğlu otele gelen escort, Beyoğlu yeri olan escort.

Bir cevap yazın